Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Opolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Opole: co słychać u dinozaurów?

16.07.2013, Świetlice środowiskowe

9 lipca podopieczni Świetlicy Środowiskowej „Garaż” w Opolu, prowadzonej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną pojechali na jednodniową wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie.

W wycieczce uczestniczoło 14 dzieci. Były zachwycone wyprawą od samego początku. Zwiedzanie rozpoczęło się od tunelu czasu. Tu najmłodsi, podczas przejażdżki kolejką, oglądali film o powstaniu Ziemi. Okazało się, że gwoździem programu była Jurajska Plaża, na której podopieczni wraz z opiekunkami spędzili najwięcej czasu – kąpiąc się w „jurajskiej” wodzie. Dinozaury też oczywiście były nie lada atrakcją. Dzieci oglądały eksponaty z wielką fascynacją, zwłaszcza że niektórych z nich mogły dotknąć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Dzieci ze świetlicy „Garaż” mogły pojechać na tę wspaniałą wyprawę dzięki uprzejmości sponsorów – opolskiej firmie przewoźniczej LUZ oraz dyrekcji JuraParku w Krasiejowie, która ufundowała bilety wstępu do parku.

Czytaj więcej o świetlicach środowiskowych.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Opolski
ul. Niedziałkowskiego 9a
45-085 Opole

Nr konta bankowego:
84 2030 0045 1110 0000 0270 6930

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij