Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Opolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

O nas

Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Opolski działa na terenie Województwa Opolskiego.  Nasza organizacja posiada na tym terenie dwie komórki:  Filię Nysa i Filię Opole, która jednocześnie jest siedziba naszej organizacji.

Nasza działalność jest różnorodna i stale rozwijana. Swoją troską i opieką obejmujemy różne osoby które znajdują się w potrzebie: czasem w wyniku chorób, wypadków, klęsk żywiołowych lub innych przyczyn, na które nasi beneficjenci nie mają wpływu. Organizujemy różne akcje pomocowe, koncerty charytatywne, zbiórki darów rzeczowych i środków finansowych.

Staramy się również zapobiegać pewnym sytuacjom poprzez programy edukacyjne i profilaktyczne.

Cała pomoc jakiej udzielamy możliwa jest dzięki  wsparciu darczyńców. Cieszy nas fakt, że wiele osób przekazuje chętnie dary rzeczowe np. w trakcie zbiórki ubrań czy żywności, środki finansowe lub przepisuje na naszą organizację 1 % podatku. Na szczególną uwagę zasługuje właśnie ta ostatnia czynność – jeden procent podatku tak naprawdę nic nie kosztuje – jedynie decyzję, by nie pozostawić go w budżecie skarbu państwa, ale przekazać na działania statutowe organizacji charytatywnych. Jeśli więc chcecie dołączyć się do naszej działalności, będziemy wdzięczni za przekazanie 1% podatku właśnie dla nas.

Ważne dokumenty

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Opolski
ul. Niedziałkowskiego 9a
45-085 Opole

Nr konta bankowego:
84 2030 0045 1110 0000 0270 6930

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij